Systemy alarmowe - systemy zabezpieczeń budynków

Nasza firma działa od wielu lat w branży zabezpieczeń a w szczególności systemów alarmowych. Była i jest to wiodąca gałąź w działalności naszej firmy.

Dzięki wieloletniej praktyce i realizacji wielu zleceń, nasze systemy alarmowe odznaczają się wyjątkową skutecznością, wynikającą ze stosowania wyselekcjonowanego niezawodnego sprzętu oraz opracowania innowacyjnych rozwiązań.

Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach zapewnia nam stały dostęp do nowości na rynku. Dlatego też w oparciu o nowe, ale i sprawdzone rozwiązania np. centrale alarmowe firmy SATEL budujemy systemy wielostrefowe chroniące strefy wewnątrz budynku oraz tereny na zewnątrz. W naszej ofercie posiadamy czujniki PIR cyfrowe, kontraktony zarówno do drzwi drewnianych jak i do drzwi garażowych metalowych, czujki dualne, bariery podczerwieni oraz wielodetektorowe czujniki do zastosowań zewnętrznych oczywiście z funkcją ANTYMASKINGU, która pełni istotną rolę w zabezpieczeniach instalowanych na zewnątrz.

Nasze systemy alarmowe do budynków cechuje prosta obsługa przy maksymalnej skuteczności zabezpieczenia obiektu. Posiadając jeden system możemy wykorzystać go w różny sposób np.: wyjeżdżając z domu włączyć ochronę wyłącznie podwórka lub kładąc się spać uruchomić alarm obejmujący tylko parter domu i piwnicę. Każdy system może być obsługiwany przez jedną z wielu współpracujących z nami firm ochroniarskich.

W ramach świadczonych usług oferujemy także możliwość uzbrojenia systemu w dialery telefoniczne, które w momencie włączenia sie alarmu zadzwonią na dowolnie zaprogramowane numery telefonów i głosowo poinformują o miejscu włączenia się alarmu.

W zależności od potrzeb klienta, proponujemy również szeroką gamę czujek dodatkowych, takich jak czujki dymu, gazu, zalania wodą czy moduły sterowania otwarciem drzwi, podlewaniem ogrodowym lub włączaniem oświetlenia. Istnieje możliwość wyposażenia systemów w karty Ethernet, pozwalających na sterowanie alarmem przez Internet oraz wizualizacje stanu czujek na monitorze komputera.

Z naszych rozwiązań skorzystały już liczne firmy i klienci indywidualni z terenu województw: mazowieckiego, podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

systemy alarmowe, system wykrywania pożaru, systemy zabezpieczeń, zabezpieczenia elektroniczne, systemy przeciwpożarowe

usługi informatyczne, kasy fiskalne:  Usługi informatyczne, oprogramowanie, obsługa informatyczna firm, kasy fiskalne