W ramach świadczonych usług teletechnicznych i teleinformatycznych, oferujemy kompleksowe wykonawstwo profesjonalnych sieci telefonicznych.

W zależności od potrzeb klienta, projektujemy i montujemy instalacje małych central telefonicznych lub duże instalacje w biurowcach i urzędach. Każde zlecenie realizujemy całościowo, począwszy od rozpoznania potrzeb klienta, poprzez projekt i wybór konkretnych urządzeń, po montaż i konfigurację całego systemu. Specjalizujemy się w konfiguracji połączeń kablowych oraz bezprzewodowych central telefonicznych. W swojej pracy korzystamy zarówno z rozwiązań podtynkowych, jak i profesjonalnych koryt kablowych oraz gniazd montowanych natynkowo. Oferujemy rozwiązania od małych central analogowych poprzez łącza cyfrowe ISDN po łącza ISDN PRA z jednym numerem wiodącym i 30 kanałami rozmownymi, umożliwiającymi przeprowadzanie 30 rozmów jednocześnie. W ramach systemu ISDN dostępne są usługi podstawowe, takie jak telefonia, telefaks, wideofonia oraz transmisja danych, a także usługi dodatkowe m.in. funkcja zawieszenia połączenia (Call Hold), funkcja prezentacji numeru abonenta wywołującego (CLIP), funkcja zastrzeżenia numeru czy funkcja DDI umożliwiająca bezpośrednie wybieranie numeru abonenta wewnętrznego.

W naszej ofercie posiadamy również nowoczesne bramki GSM dzięki czemu klient może dzwonić ze zwykłego telefonu jak z komórki. Wszystko dzieje sie automatycznie ponieważ zaprogramowana centrala rozpoznaje wybierany numer i wybiera najtańszą drogę połączenia.

Oprócz central i okablowania w naszej ofercie znajdują sie aparaty telefoniczne analogowe, bezprzewodowe oraz systemowe. Firmy wyposażamy również w faksy i dostarczamy do nich wszelkie potrzebne materiały eksploatacyjne.

Każdy nasz klient może liczyć na profesjonalne doradztwo naszych specjalistów w zakresie wyboru konkretnego rozwiązania i urządzeń, gdyż naszym priorytetem jest zawsze jak najlepsze dostosowanie systemu do potrzeb i oczekiwań klienta.

systemy alarmowe, systemy zabezpieczeń, systemy telewizji przemysłowej, systemy wykrywania pożaru, centrale telefoniczne,

usługi informatyczne, kasy fiskalne:  Usługi informatyczne, oprogramowanie, obsługa informatyczna firm, kasy fiskalne