Oferta naszej firmy obejmuje cały szereg usług teletechnicznych i teleinformatycznych, wśród których znajduje się instalacja sieci komputerowych.

Wykonujemy instalacje sieci komputerowych zarówno dla małych sieci lokalnych, jak i duże instalacje w biurowcach. Kompleksowo obsługujemy klientów od projektu po realizację wraz z dostarczeniem wszelkich urządzeń niezbędnych do prawidłowego działania i konfiguracji sieci - zarówno połączenia kablowego jak i bezprzewodowego. W naszej ofercie korzystamy z rozwiązań podtynkowych oraz profesjonalnych koryt kablowych i gniazd montowanych natynkowo. Oferujemy rozwiązania od kategorii 5 nieekranowanej UTP po kategorię 7 oraz rozwiązania oparte na światłowodach.

W ramach świadczonych usług wykonujemy m.in.: okablowania strukturalne i elektryczne, sieci światłowodowe WAN i LAN, sieci komputerowe LAN, bezprzewodowe sieci radiowe itp. Oferujemy także modernizację i rozbudowę istniejących sieci komputerowych.

W naszej ofercie posiadamy okablowanie, gniazda, szafy RACK teleinformatyczne oraz serwerowe, patch panele, switch-e niezarządzalne i zarządzalne, serwery itp. Do okablowania strukturalnego oferujemy instalacje zasilania dedykowanego -UPS.

Firma dostarcza również na zamówienie sprzęt komputerowy stacjonarny jak i przenośny itp.

Decydując się na usługi naszej firmy, każdy klient może liczyć na kompleksowe podejście do zlecenia. W celu jak najefektywniejszego ustawienia sieci komputerowej, przeprowadzamy wnikliwą analizę obiektu oraz potrzeb klienta i dopiero potem przedstawiamy optymalny projekt realizacji instalacji. Wykonane przez nas instalacje komputerowe są przemyślane pod kątem funkcjonalności i możliwości technicznych budynku, a także odznaczają się wysoką przepustowością , niezawodnością i stabilnością oraz niskim poziomem awaryjności. Nasi klienci po zakończeniu instalacji mają z naszej strony zapewnione wsparcie techniczne oraz administracyjne przez cały okres eksploatacji sieci.

telefonia przemysłowa, systemy zabezpieczeń, domofony, alarmy, kamery, monitoring, centrale, systemy alarmowe, satel, voip, centrale telefoniczne

usługi informatyczne, kasy fiskalne:  Usługi informatyczne, oprogramowanie, obsługa informatyczna firm, kasy fiskalne