Telewizja przemysłowa

Nasza firma instaluje systemy telewizji przemysłowej oparte na rejestracji cyfrowej zarówno z wykorzystaniem komputerów klasy PC, jak i samodzielnych rejestratorach cyfrowych.

Telewizja przemysłowa jest aktualnie najskuteczniejszą z metod prewencyjnych, zapobiegających aktom kradzieży w obiektach przemysłowych i placówkach handlowych. Telewizja cctv przydaje się także w identyfikacji sprawcy w przypadku zaistnienia zdarzenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniego sprzętu z wykorzystaniem zapisu cyfrowego, który pozwala uzyskać czytelny obraz o wysokiej jakości.

Proponowane przez naszą firmę rozwiązania bazują zarówno na kamerach stacjonarnych wewnętrznych, jak i zewnętrznych oraz na kamerach szybkoobrotowych, które ze względu na szybki rozwój techniki stają sie coraz bardziej przystępne cenowo. Ponadto w naszej ofercie posiadamy nowoczesne systemy oparte na sieciach komputerowych i kamerach IP.

Instalując system telewizji przemysłowej zawsze staramy się, by był on skuteczny, niezawodny i w najwyższym stopniu przyjazny dla klienta. Dlatego nasze rozwiązania cechuje prostota i intuicyjna obsługa, dzięki czemu klient bardzo szybko może zapoznać się z możliwościami systemu i skutecznie je wykorzystywać.

W przypadku zaistnienia jakiegokolwiek negatywnego zdarzenia klient w prosty sposób może wydrukować zdjęcie lub zapisać interesujący fragment na płycie CD czy na nośniku USB. Dodatkowo instalowane przez naszą firmę systemy umożliwiają zdalny podgląd obiektu przez Internet. Dostęp do takiego podglądu jest zabezpieczany hasłami, co uniemożliwia obserwację przez osoby niepowołane.

Telewizja przemysłowa Warszawa i okolice

Systemy nowoczesnej telewizji przemysłowej opracowane i zamontowane przez naszą firmę z sukcesem sprawdzają się już w wielu obiektach na terenie stolicy i okolicznych miejscowości.

Nasze rozwiązania obecne są w wielu firmach, fabrykach, stacjach paliw, sklepach, szkołach oraz w prywatnych domach.

Proponujemy Państwu wykonanie takiej instalacji kompleksowo od początku do końca, w oparciu o sprawdzony schemat działania obejmujący: spotkanie z klientem, dobranie konkretnego rozwiązania do potrzeb klienta, ofertę cenową, instalacje, szkolenie, konserwację.

system wykrywania pożaru, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, zabezpieczenia elektroniczne, telewizja przemysłowa, monitoring,

usługi informatyczne, kasy fiskalne:  Usługi informatyczne, oprogramowanie, obsługa informatyczna firm, kasy fiskalne