Podłączasz kabel do tunera ze zwykłej anteny naziemnej którą już masz, wyszukujesz programy i już oglądasz cyfrową telewizję naziemną.


SIGNAL


Odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej Signal HD-507 jest jedynym tego typu odbiornikiem dostępnym na rynku, który w małej, praktycznej obudowie mieści wielofunkcyjne urządzenie. Tuner ten jest jednym z najtańszych rozwiązań pozwalających użytkownikom starszych telewizorów kineskopowych oraz telewizorów LCD i plazmowych wyposażonych w głowicę naziemnej telewizji cyfrowej MPEG-2 na wkroczenie w nowy świat telewizji cyfrowej. Posiadacze telewizorów przystosowanych w pełni do odbioru telewizji cyfrowej w kompresji MPEG-4 również zainteresować się mogą odbiornikiem ze względu na zintegrowany odtwarzacz multimediów oraz funkcję Personal Video Recorder (PVR Ready). Signal HD-507 odtwarza zdjęcia, muzykę oraz filmy - również te w wysokiej rozdzielczości. Działa też jako rejestrator programów DVB-T.

Największa zaletą odbiornika są jego kompaktowe wymiary. Urządzenie wpięte bezpośrednio w wejście SCART telewizora pozostaje praktycznie niewidoczne dla użytkownika. Odbiornik nadaje się idealnie do telewizorów LCD/Plazma wiszących na ścianach - w zależności od modelu TV oraz uchwytu możliwe jest takie ułożenie urządzenia, aby mieściło się między telewizorem z ścianą bądĽ uchwytem. Należy pamiętać jedynie o zapewnieniu odpowiedniej wentylacji urządzenia.
Schowany za telewizorem tuner odbiera sygnały sterujące z pilota czujnikiem podczerwieni umieszczonym na krótkim kabelku. Aby urządzenie pracowało poprawnie czujnik podczerwieni należy przyczepić na frontowym panelu telewizora.
Tuner współpracuje z wykorzystywanym w Polsce standardem kompresji MPEG-4 oraz wcześniejszą jego wersją - MPEG-2 używaną w niektórych krajach europejskich. Urządzenie zapewnia doskonałą jakość obrazu zarówno w rozdzielczości SD jak i HD. Port USB umożliwia nagrywanie materiałów wideo (PVR) na zewnętrznych nośnikach danych, takich jaki dyski twarde HDD lub pamięci flash (pendrive).
Korzystając ze złącza HDMI dostarczamy do telewizora sygnał jakości HD. Tuner może być wówczas wpięty do gniazda SCART bądĽ nie. Przy jednoczesnym wykorzystaniu obu rodzajów złączy, priorytet posiada wyjście HDMI.FERGUSON


Ariva T60 to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla cyfrowej telewizji naziemnej. Odbiornik obsługuje wyłącznie darmowe kanały nadawane w technologii mpeg4. Wbudowany port USB umożliwia nagrywanie kanałów na zewnętrznej pamięci oraz odtwarzanie różnych multimediów takich jak MP3, OGG, FLAC. Ariva T60 oferuje doskonałą jakość obrazu zarówno w wysokiej rozdzielczości HD, jak i standardowej SD.


Tunery od 115zł brutto

nagłośnienie, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, telewizja przemysłowa, monitoring, Mińsk Mazowiecki
Cena brutto: 115zł

Zamów: tunersignal@jsp.com.pl

nagłośnienie, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, telewizja przemysłowa, monitoring, Mińsk Mazowiecki
nagłośnienie, systemy alarmowe, centrale telefoniczne, telewizja przemysłowa, monitoring, Mińsk Mazowiecki
Cena brutto: 115zł

Zamów: tunerferguson@jsp.com.plusługi informatyczne, kasy fiskalne:  Usługi informatyczne, oprogramowanie, obsługa informatyczna firm, kasy fiskalne